Żłobek – Nasza Kadra

Donata Szyndler-Bocheńczak – Dyrektor

Żłobek „Świat dziecka” stworzyłam z potrzeby serca i pasji. To efekt moich marzeń o miejscu przyjaznym dla dzieci i rodziców. Sama jestem Rodzicem poszukującym żłobka i przedszkola dla swoich pociech. Na bazie własnych doświadczeń zapragnęłam stworzyć miejsce niezwykłe: zaczarowany, kolorowy i ciekawy świat, do którego dziecko przybywa z wielką radością i ochotą, by bawić się z rówieśnikami, doznawać nowych wrażeń, czuć się akceptowane, kochane i bezpieczne.

Małgorzata Stolarska – Opiekunka grupa starsza

Ukończyłam Policealną Szkołę TEB edukacja na kierunku Opiekunka dziecięca. Pracowałam w Przedszkolu Samorządowym nr 41 w Krakowie. Współpracę z Niepublicznym Żłobkiem ŚWIAT DZIECKA w Krakowie rozpoczęłam w 2017r. Jestem osobą ciepłą, otwartą i pomysłową. Bardzo lubi dzieci, lubi kreatywnie spędzać z nimi czas i się bawić.

Renata Oborska  – Opiekunka grupa starsza

Doświadczenie w pracy z Dziećmi zdobywałam podczas pracy w żłobku,  a także jako wolontariuszka w Domu Dziecka.                                        Z Publicznym Przedszkolem i Niepublicznym Żłobkiem ŚWIAT DZIECKA w Krakowie rozpoczęłam współpracę na początku 2020r.        Moje główne wykształcenie zdobywałam na kierunku: Renowacja zabytków architektury. Prywatnie jestem Mamą, co wyzwoliło we mnie ogromną chęć pracy z Dziećmi. Aby zrealizować ten cel ukończyłam kurs „Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym”.
Obecnie cały czas dokształcam się w różnych dziedzinach edukacji, opieki i wychowania.

Wiktoria Orliczenko  – Opiekunka grupa młodsza

Jestem absolwentką Wydziału Pediatrii Uniwersytetu Medycznego w Charkowie (Ukraina). Na różnych etapach życia pracowałam jako prywatna opiekunka małego dziecka, pielęgniarka w przedszkolu, lekarz pediatra w przychodni  oraz  jako fizjoterapeuta w szpitalu dziecięcym. Pracując w przedszkolu wraz z instruktorką pływania stosowałam różne metody hartowania i gimnastyki w celu zwiększenia odporności i harmonijnego rozwoju dzieci. Jako fizjoterapeuta zajmowałam się leczeniem dzieci z przewlekłymi chorobami stawów, układu krążenia, endokrynologicznymi chorobami. Aktualnie jestem uczennicą szkoły policealnej na kierunku opiekunka dziecięca. Zdrowe, szczęśliwe i  uśmiechnięte dziecko to dla mnie najlepsza nagroda i cel. W  życiu prywatnym jestem mamą dorosłej  córki. Moje hobby to samorozwój, czytanie literatury z zakresu psychologii, muzyka, ogrodnictwo,  różnego rodzaju rękodzieła, podróże.

Paulina Choróbska – Opiekunka

Jestem absolwentem szkoły na kierunku Asystent Nauczyciela Przedszkola. Posiadam 3-letnie doświadczenie jako Opiekunka dziecięca. Od 2016 roku opiekuje się małymi dziećmi. Każde dziecko jest indywidualnością i każde jest wyjątkowe, dlatego pracę z nimi traktuję jak pracę marzeń.  Jestem osobą ciepłą, szczerą, otwartą i kreatywną. Wkładam w swoją pracę mnóstwo serca i cierpliwości.