Żłobek – Nasza Kadra

Donata Szyndler-Bocheńczak - Dyrektor  Żłobek „Świat dziecka” stworzyłam z potrzeby serca i pasji. To efekt moich marzeń o miejscu przyjaznym dla dzieci i rodziców. Sama jestem Rodzicem poszukującym żłobka i przedszkola dla swoich pociech. Na bazie własnych doświadczeń zapragnęłam stworzyć miejsce niezwykłe: zaczarowany, kolorowy i ciekawy świat, do którego dziecko przybywa z wielką radością i ochotą, by bawić się z rówieśnikami, doznawać nowych wrażeń, czuć się akceptowane, kochane i bezpieczne. Pani Małgosia - Kierownik Żłobka Świat Dziecka, Opiekunka

Jeżyki - Grupa starsza 

Pani Małgosia - Opiekunka 
Kwalifikacje: Szkoła policealna TEB, kierunek: Opiekunka dziecięca; kursy i szkolenia psychologiczno- pedagogiczne i inne.
Pani Małgosia o sobie: Posiadam 5- letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem osobą ciepłą, otwartą, pomysłową oraz obowiązkową. Spędzanie czasu z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji z tego co mogę im pokazać i nauczyć po przez różnego rodzaju aktywności.
Pani Renata   - Opiekunka  Kwalifikacje: Kurs: Opiekunka w żłobku i klubie dziecięcym , Kurs: Pozytywna dyscyplina.

Pani Renata o sobie: Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas pracy w żłobku, przedszkolu a także jako wolontariuszka w Domu Dziecka. Z Publicznym Przedszkolem i Niepublicznym Żłobkiem ŚWIAT DZIECKA rozpoczęłam współpracę na początku 2020r. Moje główne wykształcenie to Budownictwo i Renowacja zabytków architektury, jednak to praca z dziećmi okazała się moją życiową pasją. Prywatnie jestem Mamą, co wyzwoliło we mnie ogromną chęć pracy z dziećmi. Obecnie cały czas dokształcam się w różnych dziedzinach nowoczesnej edukacji, opieki i wychowania.

Biedronki- Grupa młodsza

Pani Wiktoria  - Opiekunka  Kwalifikacje: Uniwersytet Medyczny w Charkowie, Wydział Pediatrii; kurs "Opiekunka bliskościowa w żłobku"; Szkoła policealna - kierunek: Opiekunka dziecięca.
Pani Wiktoria o sobie:
 Na różnych etapach życia pracowałam jako lekarz pediatra w przychodni, prywatna opiekunka małego dziecka, pielęgniarka w przedszkolu oraz fizjoterapeuta w szpitalu dziecięcym.
Pracując w przedszkolu wraz z instruktorką pływania stosowałam różne metody hartowania i gimnastyki w celu zwiększenia odporności i harmonijnego rozwoju dzieci. Jako fizjoterapeuta zajmowałam się leczeniem dzieci z przewlekłymi chorobami stawów, układu krążenia, endokrynologicznymi chorobami.
Po zamieszkaniu w Polsce podjęłam decyzję, by nie nostryfikować dyplomu lekarskiego, aby swoje umiejętności oraz doświadczenie zawodowe zastosować w pracy z dziećmi. Zdrowe, szczęśliwe i uśmiechnięte dziecko to dla mnie najlepsza nagroda i cel.
W życiu prywatnym jestem mamą dorosłej córki.
Moje hobby to samorozwój, czytanie literatury z zakresu psychologii, pedagogiki oraz muzyka, ogrodnictwo, różnego rodzaju rękodzieła, podróże.
Pani Monika - Opiekunka
Kwalifikacje: Uniwersytet Pedagogiczny, kierunek: filologia polska;  kurs - Opiekunka dzieci do lat 3; szkolenie z zakresu udzielania dziecku pierwszej pomocy.
Pani Monika o sobie: prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek, które są dla mnie inspiracją i motywacją do zgłębiania wiedzy z zakresu psychologii dziecka. Wiedzą w praktyce uczy mnie cierpliwości i pokory oraz patrzenia na dziecko jak na indywidualność z prawem do wszystkich emocji od radości po złość.
Lubię aktywnie spędzać czas z moimi dziećmi np. w górach czy w parkach lub na podwórku.
Lubię czytać książki i słuchać muzyki która daje mi siłę do działań.